Cześć.
Trochę informacji dotyczące tego bloga...
~Głównym tematem będzie Dramione, co tytuł sam wyjaśnia,
~Będzie też dużo Blinny, uważam że jest to idealna para,
~Ron Weasley będzie pokazywany w złym świetle, ponieważ nie lubię go. No może raz się nad nim ułaskawię i opowiem go w dobrej osobie.
Myślę, że spodoba Wam się mój blog. Proszę też byście pozostawili po sobie komentarze, w tedy będę wiedzieć ile osób go czyta i komu się podoba. Informacje będą miały tytuł ''SOWA''.
#Włóczykij
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz