O mnie.

Cześć Wam, jestem Potterhead od niepamiętnych czasów. Naczytałam się też wiele różnych parringów, nawet tych troszkę dziwnych jak np. "Drapple". Jednak najbardziej urzekło mnie połączenie Draco i Hermiony. Dwie sprzeczności, które się uzupełniają jak ying i young. Muszę się przyznać,  że nienawidzę książkowego połączenia jak Romione i Hinny. Wiem,  dziwne.  Ale tak wyszło i zdania nie zmienię.  A wracając... gdy tak dużo naczytałam się Dramione, w mojej głowie zaczęły się tworzyć własne scenariusze i wydarzenia. I tym sposobem powstał owy blog. Nie jest, to mój pierwszy. Piszę też w duecie z przyjaciółką innego o tematyce mitologii greckiej i egipskiej http://tajemnicewloczykija.blogspot.com/p/bohateriowie.html?m=1 . W sumie jestem początkującą więc nie miejcie do mojeg sposobu pisania, proszę. A może teraz trochę o mnie? Mam na imie Julia, interesuje się sportem, a w szczególności siatkówką, w którą gram zawodowo, od 4 lat jeżdżę konno, kocham czytać! , można by powiedzieć że jestem trochę feministką, ponieważ uważam że kobiety wcale nie są słabsze od mężczyzn. Jest bardzo towarzyską osoba, potrafię się z każdym dogadać. Lubie naleśniki z truskawkami xD.
Będę się podpisywać jako #Włóczykij.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz