niedziela, 18 stycznia 2015

Co by było gdyby...

Siedzę sobie na kanapie i rozmyślam... Co by było gdyby...
Gdybym nie nazwał JĄ pierwszy raz Szlamą,
Gdybym nie szydził z NIEJ,
Gdybym nie zaparło mi tchu na JEJ widok jak był bal w czwartej klasie,
Gdybym nie dorósł by zrozumieć, że krew nie ma znaczenia,
Gdybym nie przeżyłbym wojny,
Gdybym nie szukał JEJ po wygranej,
Gdybym nie zobaczył, że całuje się z Wiewiórem,
Gdybym nie poczuł nieprzyjemnego ukłucia w klatce piersiowej,
Gdybym nie wrócił na siódmy rok do Hogwartu,
Gdybym nie wpadł na NIĄ w pociągu,
Gdybym nie spojrzał w JEJ oczy, gdy podałem jej rękę by się podniosła,
Gdybym nie przeprosił JEJ za moje zachowanie w wcześniejszych latach,
Gdybym nie usłyszał z JEJ ust ''Już dawno Ci wybaczyłam...'',
Gdybym nie został Prefektem Naczelnym,
Gdybym nie dzielił z NIĄ dormitorium,
Gdybym nie zaczepiał JEJ za każdym razem, gdy JĄ widzę,
Gdybym nie założył się z NIĄ,
Gdybym nie wygrał zakładu i by nie siedziała ze mną na każdej lekcji,
Gdybym nie doprowadził do JEJ kłótni z Weasley'em,
Gdybym nie był świadkiem jak ze sobą zrywają,
Gdybym nie przyłożył Rudemu i nie pocieszał JEJ później,
Gdybym nie zostałbym JEJ Aniołem Stróżem,
Gdybym nie pocałował JEJ w policzek pierwszy raz,
Gdybym nie obiecał JEJ, że już więcej się JEJ nie stanie, gdy jestem tuż obok NIEJ,
Gdybym nie pozwolił się JEJ przytulić,
Gdybym nie pozwolił by ONA uczyła się aż nad to,
Gdybym nie zaprosił JEJ na spacer po błoniach,
Gdybym nie zaprowadził JEJ do mojego tajnego i zarazem ulubionego miejsca,
Gdybym nie pocałował JEJ pod chwilą słabości,
Gdybym nie poczuł, że oddaje pocałunek z wielką pasją,
Gdybym nie oderwał się od niej i powiedział, że mi na NIEJ zależy i JĄ kocham,
Gdybym nie usłyszał z JEJ ust, że ona to samo czuje,
Gdybym nie radował się tym i chodził dumny jak paw po szkole,
Gdybym nie spytał się JEJ o chodzenie,
Gdybym nie usłyszał z JEJ ust 'Zgadzam się'
Gdybym nie odstępywał JEJ na krok,
Gdybym nie powtarzał JEJ, że bardzo JĄ kocham,
Gdybym nie słyszał 'Ja ciebie też.'
Gdybym nie zdał OWUTmów,
Gdybym nie zaproponował JEJ by ze mną zamieszkała,
Gdybym nie oświadczył się JEJ,
Gdybym nie usłyszał 'Tak' z JEJ ust,
Gdybym nie zaznał prawdziwych Świąt Wigilijnych dzięki NIEJ,
Gdybym nie ustalał razem z NIĄ terminu ślubu,
Gdybym nie poszedł pierwszy raz do łóżka,
Gdybym nie odwiedził z NIĄ moich i JEJ rodziców,
Gdybym nie dostał od NIEJ prezentu, w którym były dziecięce buciki,
Gdybym nie zrozumiał co to oznacza,
Gdybym nie był najszczęśliwszym ojcem na całym świecie,
Gdybym nie dbał o NIĄ w JEJ stanie,
Gdybym nie był na pierwszym badaniu kontrolnym u ginekologa,
Gdybym nie dowiedział się, że będę mieć synka,
Gdybym nie usłyszał od NIEJ, że zamierza go nazwać Scorpius,
Gdybym nie wzruszył się tym, że pamiętała jak chce nazwać swojego pierworodnego,
Gdybym nie był na własnym weselu i nie poślubiłbym JEJ,
Gdybym nie był przy NIEJ przy porodzie,
Gdybym nie przeciął pępowiny,
Gdybym nie usłyszał płaczu swojego dziecka,
Gdybym nie pocałował JEJ czule i Scorpiusa w czoło,
Gdybym nie zawiózł ich z powrotem do domu,
Gdybym nie...
Właściwie po co o tym rozmyślam? To wszystko przydarzyło się mi- Draco Malfoy'owi-  i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi. A to wszystko dzięki mojej pięknej żonie Hermionie Granger... ups, teraz już Malfoy.
                                                                            * * *

I tak oto pierwsza miniaturka na moim blogu :')))), myślę, że podoba się. Następna będzie jak znajde czas... rozumiecie, szkoła i te sprawy.
#Włóczykij





1 komentarz: